Your address will show here +12 34 56 78
Merhaba!

Biz Kim miyiz?           


Pera Tekstil Temsilcilik ve Ticaret; Temsilcilik (Mümessillik) bazında çalışan firmadır. 
Uzak Doğu Çin, Taiwan, Kore’de, Avrupa İtalya, Portekiz’de kumaş üreticisi olan firmaların Türkiye’de temsilciliğini yapmaktadır.
Satın alma işlemini gerçekleştirdiğimiz firma adına; Türkiye dışında üretim yapan ipek firmalardan yeni kalite temin etme, servisini sunma, numune temini, renklendirme, talep doğrultusunda yeni ürün geliştirme ve üretme, siparişin gerçekleştiği durumlarda imalatın yönlendirilmesi, kalitenin doğru şekilde üretilmesini sağlama, en iyi fiyat avantajına sahip olmak için, alım yapan firma adına, gerekli pazarlığın yapılması, yükleme aşamasına gelindiğinde talep doğrultusunda taşıyıcı firma, gümrükleme hizmetleri ile ilgili bilgi sağlamak ve işlemlerin hızlı şekilde ilerlemesini sağlamak iş tanımımız içerisindedir. Adına, satın alma yaptığımız her firma için, o firmada çalışan, bir birey olduğumuz düşüncesindeyiz. Türkiye’de ihracatçı konfeksiyon firmaları, konfeksiyon mümessil firmaları, iç piyasada satış yapan, markalaşmış konfeksiyoncu firmalara ipek, ipekli, yünlü, polyester, dış giyim için kaplamalı kumaşlar, yün viskon için takımlık kumaşlar, yünlü karışımlı örme kumaş tedariki sağlamaktayız. Kumaş pazarlama ve satışı yapan firmalara; her firmanın kendisine ait, koleksiyon bazında hazırladıkları, farklı kalitelerin ve renklerin üretilmesini sağlayarak, konteyner ve parsiyel olarak toptan kumaş satışı yapmaktayız.
  • MİSYON

    Her geçen gün bir yeniliğin ortaya çıktığı tekstil sektöründe gelişmeyi ve büyümeyi kendine hedef edinen tecrübeli kadrosu ve istikrarlı adımları ile kendinden emin ilerlemektedir. ”Kalite her zaman güven, güven daima kaliteli bir müşteri potansiyeli demektir”. İlkesiyle Pera Tekstil kaliteyi her zaman kendine bir görev edinmiştir. Bu görevi yerine getirmenin huzurunu her zaman yaşayan Pera Tekstil çalışanları, firmalarını iç ve dış piyasada hatırı sayılır bir yere getirmiştir. Gelecek yıllarda daha büyük, daha kaliteli, daha çeşitli ve daha iyi bir İpek Tekstil için çalışmaktayız. Ülkemize her geçen gün daha fazla katkı sağlamak, her geçen gün daha fazla istihdam için çalışmaktayız. Şartlar ne kadar zor olursa olsun biz her zaman en iyisi için çalışacağız ve en iyisini yapacağız.

  • VİZYON

    Daima yeni, kaliteli ve güvenilir bir firma olarak herkese istediği ürünü en iyi şekilde, en iyi şartlarda ve en kısa zamanda sağlamaktır.

Hep Daha İleriye

  • Text Hover
KETEN
  • Text Hover
KAŞMİR
  • Text Hover
YÜN
  • Text Hover
POLYESTER